TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een paar maanden terug kondigden volkszanger en oud-voetballer John de Bever en zijn partner Kees Stevens aan dat ze samen op gaan treden in Ahoy. Het duo haalt daar hun beroemde 'huiskamer' naar het podium en er komen een hoop gasten langs onder wie Caroline van der Plas, Bonnie St. Claire, Lee Towers en Johan Derksen.
Hartstikke leuk natuurlijk, maar zo'n concert vergt een hoop voorbereiding. In het vierde seizoen van De Bevers: De weg naar Ahoy is te zien dat John en Kees nog van alles moeten bedenken en regelen. En als dat gedaan is moet er alweer gerepeteerd worden.
Naast alle voorbereidingen gaat het 'normale' werk ook door, want John heeft genoeg optredens gepland staan. Toch is er in die bomvolle agenda ook nog even tijd voor een korte vakantie.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight