TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een paar maanden terug kondigden volkszanger en oud-voetballer John de Bever en zijn partner Kees Stevens aan dat ze samen op gaan treden in Ahoy. Het duo haalt daar hun beroemde 'huiskamer' naar het podium en er komen een hoop gasten langs onder wie Caroline van der Plas, Bonnie St. Claire, Lee Towers en Johan Derksen.
Hartstikke leuk natuurlijk, maar zo'n concert vergt een hoop voorbereiding. In het vierde seizoen van De Bevers: De weg naar Ahoy is te zien dat John en Kees nog van alles moeten bedenken en regelen. En als dat gedaan is moet er alweer gerepeteerd worden.
Naast alle voorbereidingen gaat het 'normale' werk ook door, want John heeft genoeg optredens gepland staan. Toch is er in die bomvolle agenda ook nog even tijd voor een korte vakantie.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit