TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een paar maanden terug kondigden volkszanger en oud-voetballer John de Bever en zijn partner Kees Stevens aan dat ze samen op gaan treden in Ahoy. Het duo haalt daar hun beroemde 'huiskamer' naar het podium en er komen een hoop gasten langs onder wie Caroline van der Plas, Bonnie St. Claire, Lee Towers en Johan Derksen.
Hartstikke leuk natuurlijk, maar zo'n concert vergt een hoop voorbereiding. In het vierde seizoen van De Bevers: De weg naar Ahoy is te zien dat John en Kees nog van alles moeten bedenken en regelen. En als dat gedaan is moet er alweer gerepeteerd worden.
Naast alle voorbereidingen gaat het 'normale' werk ook door, want John heeft genoeg optredens gepland staan. Toch is er in die bomvolle agenda ook nog even tijd voor een korte vakantie.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
14:25Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'