TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Bevers nemen de titel van hun realityserie, De Bevers Verleggen Grenzen, wel heel letterlijk. Zanger John de Bever en zijn partner/manager Kees Stevens gaan in dit nieuwe seizoen meerdere keren naar het buitenland. Samen met hun fans trekken ze naar Curaçao voor een unieke 'Bever-fanreis'. Dat is nog niet alles, want John heeft ook een optreden in Bangkok op de agenda staan. Aangezien ze toch in Thailand zijn besluiten het duo er gelijk een vakantie aan vast te plakken.
Die kunnen ze goed gebruiken, want het tweetal is druk in de weer met de kerstshow in Ahoy. Kees vertelde aan Shownieuws dat de titel ook op een andere manier in het programma terugkomt. "We hebben ook nog op een andere manier de grenzen verlegd, maar daar mag ik nog niets over zeggen."
De Bevers Verleggen Grenzen is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL 5.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'