TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Nog maar vier kandidaten zijn in de race voor de overwinning, maar die krijgen het in deze aflevering vóór de grote finale van De Bodyguard zwaar te verduren.
Eerst nemen ze het op tegen echte vechtmachines: professionele kickboksers. Vol bulten en blauwe plekken gaan ze daarna de rode loper op om vrienden en familie te beschermen. Tot slot gaan ze aan de slag als beveiligers van Romy Monteiro. En dan komt er een man met een mes op haar af, uit het niets.
Omgaan met onverwachte gebeurtenissen is het belangrijkste van het vak volgens presentatrice Welmoed Sijtsma. "Ik dacht dat je als goede persoonsbeveiliger twee meter lang en twee meter breed moest zijn, maar je moet vooral oplettend zijn. Focus is belangrijker dan het fysieke aspect."
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025