TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar de grote vraag is: wie mag er eind deze maand zegevieren?
Lees ook: Dit zijn de afvallers van De Bondgenoten
Niet alleen buiten, maar ook binnen de teams kunnen de deelnemers van De Bondgenoten elkaar flink in de haren vliegen. Iedereen is vastberaden om met de geldprijs naar huis te gaan en wil voorkomen dat hun eigen bondgenoten dit doel in de weg staan. “Hou nou even die focus. Heb je poep in je oren ofzo?” begint Gerrit tijdens een opdracht geïrriteerd tegen mede-Vos Eduardo. De honderd extra punten die het team kan winnen, liggen tot frustratie van Gerrit in Eduardo’s handen.
Niet iedereen voelt zich comfortabel bij het fanatisme en de rivaliteit onder de deelnemers. “Ik houd echt van het spel en het mag ook hard gespeeld worden, maar het past niet bij mij”, liet Gier Wendy weten. "Ik vind het misselijkmakend hoe mensen hier met elkaar omgaan."
Toch is het niet alleen maar haat en nijd in de loods. Oud-deelnemers Donna en Wesley lieten onlangs weten smoorverliefd op elkaar te zijn geworden tijdens hun avontuur. De destijds verloofde Donna deed mee aan het programma om het prijzengeld in haar bruiloft te steken.
Haar liefdesleven maakte een wending toen de vonk oversloeg tussen haar en tegenstander Wesley. Hoewel geen van beiden met de geldprijs van 100.000 euro naar huis is gegaan, voelen ze zich de echte winnaars van het programma. Het koppel maakte hun relatie openbaar voor de wereld in een onverwachte videoboodschap aan de huidige deelnemers.
De Bondgenoten is iedere werkdag vanaf 19:45 uur te zien op SBS6.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen