TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maar de grote vraag is: wie mag er eind deze maand zegevieren?
Lees ook: Dit zijn de afvallers van De Bondgenoten
Niet alleen buiten, maar ook binnen de teams kunnen de deelnemers van De Bondgenoten elkaar flink in de haren vliegen. Iedereen is vastberaden om met de geldprijs naar huis te gaan en wil voorkomen dat hun eigen bondgenoten dit doel in de weg staan. “Hou nou even die focus. Heb je poep in je oren ofzo?” begint Gerrit tijdens een opdracht geïrriteerd tegen mede-Vos Eduardo. De honderd extra punten die het team kan winnen, liggen tot frustratie van Gerrit in Eduardo’s handen.
Niet iedereen voelt zich comfortabel bij het fanatisme en de rivaliteit onder de deelnemers. “Ik houd echt van het spel en het mag ook hard gespeeld worden, maar het past niet bij mij”, liet Gier Wendy weten. "Ik vind het misselijkmakend hoe mensen hier met elkaar omgaan."
Toch is het niet alleen maar haat en nijd in de loods. Oud-deelnemers Donna en Wesley lieten onlangs weten smoorverliefd op elkaar te zijn geworden tijdens hun avontuur. De destijds verloofde Donna deed mee aan het programma om het prijzengeld in haar bruiloft te steken.
Haar liefdesleven maakte een wending toen de vonk oversloeg tussen haar en tegenstander Wesley. Hoewel geen van beiden met de geldprijs van 100.000 euro naar huis is gegaan, voelen ze zich de echte winnaars van het programma. Het koppel maakte hun relatie openbaar voor de wereld in een onverwachte videoboodschap aan de huidige deelnemers.
De Bondgenoten is iedere werkdag vanaf 19:45 uur te zien op SBS6.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'