TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat krijg je als je een groep totaal verschillende mensen bij elkaar in een loods zet? Ruzies en tranen, maar ook liefde. En precies dat is allemaal al voorbij gekomen in De Bondgenoten.
Zie ook: Video: De eerste afvaller van De Bondgenoten is een feit
Zo heeft kandidaat Jorrit het regelmatig aan de stok met zijn medebewoners in de loods. Hij heeft bijvoorbeeld al ruzie gehad met Sylvia, die hij nep noemde. Ook met de hysterische en bij meeste kijkers niet zo populaire Jorim kan hij het totaal niet vinden. Bij het minste of geringste hebben de twee mot.
Nee, dan hebben Daan en Melanie het een stuk gezelliger met elkaar. Het tweetal flirt er lustig op los, al is laatstgenoemde wat nerveus wat haar vader ervan vindt. Volgens Daan zit het wel goed, want hij is naar eigen zeggen 'schoonzoon-materiaal'.
Benieuwd? De Bondgenoten is iedere werkdag om 19:45 uur te zien bij SBS6.
Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het