TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eén ding is duidelijk: Ruben Nicolai moet opnieuw flink zijn best doen om diverse erfgenamen op te sporen.
Het tv-programma De Erfgenaam is een kruising tussen Spoorloos en de uitreiking van de Postcode Loterij. Ruben Nicolai gaat namelijk - zowel in binnen- als buitenland - op zoek naar de rechtmatige eigenaren van diverse nalatenschappen en maakt deze mensen blij met een erfenis, waar ze vooraf geen weet van hadden. Vorig jaar bracht Rubens zoektocht hem onder meer in Nederland, Indonesië en Duitsland.
Waar hij in dit tweede seizoen terechtkomt, is nog niet duidelijk. Wel blijkt al uit de eerste trailer dat hij op zoek moet naar de erfgenamen van John Vreedevoort, die samen met zijn moeder Johanna Brongers in een graf ligt. En als we Ruben mogen geloven, krijgt die zaak zeker nog een staartje.
Bekijk de beelden hieronder.
De Erfgenaam is op 23 februari om 20:30 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer