TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruben Nicolai reist naar Zwitserland en Hengelo.
Het draait deze aflevering van De Erfgenaam om de nalatenschap van meneer Ginsburg, de grootse in de geschiedenis van het programma. Ook is er het verhaal van Clara Kamphuis dat teruggaat tot de Tweede Wereldoorlog. Om hier meer over te kunnen begrijpen, verdiept Nicolai zich in gebeurtenissen tijdens de oorlogsjaren in Hengelo en de rol die Kamphuis daar speelde.
Hij krijgt daarbij hulp van erfrechtspecialist Klaas Zondervan. "Ik heb dat beroep zelf in Nederland op de kaart gezet", vertelt Zondervan aan het AD. "Je had wel genealogen, oftewel stamboomonderzoekers, maar er was nog niemand die op zo'n grote schaal op zoek ging naar rechtmatige erfgenamen." Zondervan heeft tientallen onderzoeken lopen.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten