TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Erfgenaam reist Ruben Nicolai naar Suriname. Daar gaat hij op zoek naar de nabestaanden van meneer Ugnoo. Zij hebben recht op een deel van zijn nalatenschap.
Tijdens zijn speurtocht leert Ruben over de duistere geschiedenis van de Hindoestaanse contractarbeiders. Zij vertrokken na de afschaffing van de slavernij vanuit India naar Suriname om te werken op de plantages. Op papier zou hier sprake zijn van een nette arbeidsovereenkomst. In werkelijkheid was hier echter sprake van veredelde slavernij.
Ook in Nederland moet Ruben de geschiedenis induiken. Hij stuit namelijk op een filmblik van meer dan honderd jaar oud. Dat is afkomstig uit de erfenis van Barts grootvader. Aan Ruben de taak om te ontdekken wat er op deze antieke amateurbeelden te zien is.
De Erfgenaam is sinds 17 september iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
