TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In De Erfgenaam reist Ruben Nicolai naar Suriname. Daar gaat hij op zoek naar de nabestaanden van meneer Ugnoo. Zij hebben recht op een deel van zijn nalatenschap.
Tijdens zijn speurtocht leert Ruben over de duistere geschiedenis van de Hindoestaanse contractarbeiders. Zij vertrokken na de afschaffing van de slavernij vanuit India naar Suriname om te werken op de plantages. Op papier zou hier sprake zijn van een nette arbeidsovereenkomst. In werkelijkheid was hier echter sprake van veredelde slavernij.
Ook in Nederland moet Ruben de geschiedenis induiken. Hij stuit namelijk op een filmblik van meer dan honderd jaar oud. Dat is afkomstig uit de erfenis van Barts grootvader. Aan Ruben de taak om te ontdekken wat er op deze antieke amateurbeelden te zien is.
De Erfgenaam is sinds 17 september iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'
12:29Astrid Holleeder te gast in oudejaarsspecial van De Kist
12:05Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima