TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Erfgenaam reist Ruben Nicolai naar Suriname. Daar gaat hij op zoek naar de nabestaanden van meneer Ugnoo. Zij hebben recht op een deel van zijn nalatenschap.
Tijdens zijn speurtocht leert Ruben over de duistere geschiedenis van de Hindoestaanse contractarbeiders. Zij vertrokken na de afschaffing van de slavernij vanuit India naar Suriname om te werken op de plantages. Op papier zou hier sprake zijn van een nette arbeidsovereenkomst. In werkelijkheid was hier echter sprake van veredelde slavernij.
Ook in Nederland moet Ruben de geschiedenis induiken. Hij stuit namelijk op een filmblik van meer dan honderd jaar oud. Dat is afkomstig uit de erfenis van Barts grootvader. Aan Ruben de taak om te ontdekken wat er op deze antieke amateurbeelden te zien is.
De Erfgenaam is sinds 17 september iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los