TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Erfgenaam reist Ruben Nicolai naar Suriname. Daar gaat hij op zoek naar de nabestaanden van meneer Ugnoo. Zij hebben recht op een deel van zijn nalatenschap.
Tijdens zijn speurtocht leert Ruben over de duistere geschiedenis van de Hindoestaanse contractarbeiders. Zij vertrokken na de afschaffing van de slavernij vanuit India naar Suriname om te werken op de plantages. Op papier zou hier sprake zijn van een nette arbeidsovereenkomst. In werkelijkheid was hier echter sprake van veredelde slavernij.
Ook in Nederland moet Ruben de geschiedenis induiken. Hij stuit namelijk op een filmblik van meer dan honderd jaar oud. Dat is afkomstig uit de erfenis van Barts grootvader. Aan Ruben de taak om te ontdekken wat er op deze antieke amateurbeelden te zien is.
De Erfgenaam is sinds 17 september iedere dinsdag om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire