TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit keer neemt schrijfster Carry Slee plaats in de kappersstoel van Özcan Akyol. Slee (1949) is niet meer weg te denken uit de Nederlandse jeugdliteratuur. Eind jaren 80 begon ze haar schrijfcarrière met boeken voor jonge kinderen, later schreef ze ook voor oudere kinderen en jongeren.
Ze won negen keer De prijs van de Nederlandse Kinderjury; bij de Jonge Jury viel Slee vijf keer in de prijzen. Meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Sinds 2001 brengt ze ook titels voor volwassenen uit.
Met Akyol praat ze over haar leven. Het gebeurt regelmatig dat gasten in de kappersstoel hun emoties tonen. Toch is de interviewer daar helemaal niet op uit, zo vertelt hij in de Gooi en Eemlander. “Ik vind huiltelevisie walgelijk, vooral als presentatoren mee gaan huilen.”
Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026
18:54NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint