TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit keer neemt schrijfster Carry Slee plaats in de kappersstoel van Özcan Akyol. Slee (1949) is niet meer weg te denken uit de Nederlandse jeugdliteratuur. Eind jaren 80 begon ze haar schrijfcarrière met boeken voor jonge kinderen, later schreef ze ook voor oudere kinderen en jongeren.
Ze won negen keer De prijs van de Nederlandse Kinderjury; bij de Jonge Jury viel Slee vijf keer in de prijzen. Meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Sinds 2001 brengt ze ook titels voor volwassenen uit.
Met Akyol praat ze over haar leven. Het gebeurt regelmatig dat gasten in de kappersstoel hun emoties tonen. Toch is de interviewer daar helemaal niet op uit, zo vertelt hij in de Gooi en Eemlander. “Ik vind huiltelevisie walgelijk, vooral als presentatoren mee gaan huilen.”
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne