TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Dit keer neemt schrijfster Carry Slee plaats in de kappersstoel van Özcan Akyol. Slee (1949) is niet meer weg te denken uit de Nederlandse jeugdliteratuur. Eind jaren 80 begon ze haar schrijfcarrière met boeken voor jonge kinderen, later schreef ze ook voor oudere kinderen en jongeren.
Ze won negen keer De prijs van de Nederlandse Kinderjury; bij de Jonge Jury viel Slee vijf keer in de prijzen. Meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Sinds 2001 brengt ze ook titels voor volwassenen uit.
Met Akyol praat ze over haar leven. Het gebeurt regelmatig dat gasten in de kappersstoel hun emoties tonen. Toch is de interviewer daar helemaal niet op uit, zo vertelt hij in de Gooi en Eemlander. “Ik vind huiltelevisie walgelijk, vooral als presentatoren mee gaan huilen.”
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning