TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit keer neemt schrijfster Carry Slee plaats in de kappersstoel van Özcan Akyol. Slee (1949) is niet meer weg te denken uit de Nederlandse jeugdliteratuur. Eind jaren 80 begon ze haar schrijfcarrière met boeken voor jonge kinderen, later schreef ze ook voor oudere kinderen en jongeren.
Ze won negen keer De prijs van de Nederlandse Kinderjury; bij de Jonge Jury viel Slee vijf keer in de prijzen. Meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Sinds 2001 brengt ze ook titels voor volwassenen uit.
Met Akyol praat ze over haar leven. Het gebeurt regelmatig dat gasten in de kappersstoel hun emoties tonen. Toch is de interviewer daar helemaal niet op uit, zo vertelt hij in de Gooi en Eemlander. “Ik vind huiltelevisie walgelijk, vooral als presentatoren mee gaan huilen.”
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
08:42De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST