TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit keer neemt schrijfster Carry Slee plaats in de kappersstoel van Özcan Akyol. Slee (1949) is niet meer weg te denken uit de Nederlandse jeugdliteratuur. Eind jaren 80 begon ze haar schrijfcarrière met boeken voor jonge kinderen, later schreef ze ook voor oudere kinderen en jongeren.
Ze won negen keer De prijs van de Nederlandse Kinderjury; bij de Jonge Jury viel Slee vijf keer in de prijzen. Meerdere van haar boeken zijn verfilmd. Sinds 2001 brengt ze ook titels voor volwassenen uit.
Met Akyol praat ze over haar leven. Het gebeurt regelmatig dat gasten in de kappersstoel hun emoties tonen. Toch is de interviewer daar helemaal niet op uit, zo vertelt hij in de Gooi en Eemlander. “Ik vind huiltelevisie walgelijk, vooral als presentatoren mee gaan huilen.”
Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'
10:59Robert uit De Bondgenoten krijgt keiharde boodschap van thuisfront: 'Achter je rug...'
09:39Waarom zijn er ineens geen nieuwe afleveringen meer te zien van Ik Vertrek?