TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de eerste aflevering van dit seizoen ontvangt Özcan Akyol Frank Boeijen. Deze Nijmeegse artiest spreekt zich liever uit via zijn songteksten dan in de media. Voor De Geknipte Gast maakt hij echter een uitzondering.
Boeijen maakte naam met nummers als 'Zwart wit', 'Kronenburgpark' en 'Zeg me dat het niet zo is'. Hoewel het alweer een poosje geleden is dat deze zanger een hit scoorde, weet hij het publiek nog altijd te raken. De komende maanden toert hij langs de theaters.
“Boeijen weet als vanouds vernieuwend voor de dag te komen. Hij verkeert in artistieke topvorm. Zijn stem heeft aan betekenisvolle gloed gewonnen”, jubelt popmagazine Heaven in een recensie. Geen wonder dat veel van de concerten tijdens deze tour al snel uitverkocht raken.
De Geknipte Gast is elke vrijdagavond om 21:05 uur te zien op NPO2.
Albert Verlinde beantwoordt prangende vraag in Vandaag Inside: 'Zou je terug willen?'
11:32Video: Hoe zit het nu tussen Lieske en Petra uit B&B Vol Liefde 2025?
11:20Terugkijken: Ilse DeLange brengt een eerbetoon aan alle overleden sterren
11:19Patty Brard over nieuwe aanbiedingen: 'Het is natuurlijk altijd een eer als je wordt gevraagd'
11:01Barry Atsma ontroerd: 'Zo'n mooi eerbetoon aan mijn broer'