TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de eerste aflevering van dit seizoen ontvangt Özcan Akyol Frank Boeijen. Deze Nijmeegse artiest spreekt zich liever uit via zijn songteksten dan in de media. Voor De Geknipte Gast maakt hij echter een uitzondering.
Boeijen maakte naam met nummers als 'Zwart wit', 'Kronenburgpark' en 'Zeg me dat het niet zo is'. Hoewel het alweer een poosje geleden is dat deze zanger een hit scoorde, weet hij het publiek nog altijd te raken. De komende maanden toert hij langs de theaters.
“Boeijen weet als vanouds vernieuwend voor de dag te komen. Hij verkeert in artistieke topvorm. Zijn stem heeft aan betekenisvolle gloed gewonnen”, jubelt popmagazine Heaven in een recensie. Geen wonder dat veel van de concerten tijdens deze tour al snel uitverkocht raken.
De Geknipte Gast is elke vrijdagavond om 21:05 uur te zien op NPO2.
RTL werkt al aan nieuw seizoen De Verraders: opnamen dit najaar
11:44GTST-fans ontdekken hint in teaser zomercliff: 'Valentijn Sanders keert terug'
11:01Floris vertelt over zijn langdurige en fanatieke deelname aan De bondgenoten
09:55Dyantha Brooks over beslissing Suzan & Freek om weer op te treden: 'Getuigt van veerkracht'
09:52De TV van gisteren: Vroege zomerhitte speelt primetime programmering parten