TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Özcan Akyol heeft vanavond Glen Faria in zijn kappersstoel zitten. De Nederlander met Surinaamse wortels is vooral bekend als singer-songwriter, rapper en theatermaker. Maar de getalenteerde Faria maakt ook geregeld een uitstapje naar de televisie. Zo presenteerde hij Podium Zwart en was hij te zien in That’s My Jam.
Eerder deed hij onder meer mee aan Wie Is de Mol? en zijn doorbraak bij het grote publiek was in Beste Zangers. Daarin scoorde Davina Michelle een geweldige hit met haar versie van Faria’s nummer Duurt Te Lang.
Het interview gaat ongetwijfeld over de ontwikkeling van de nu 45-jarige artiest die begon in rapformatie Flinke Namen, maar ook over Suriname, zijn moederland dat op 25 november precies een halve eeuw onafhankelijk is.
De Geknipte Gast met Glen Faria is op vrijdag 12 september 2025 om 21:05 uur te zien op NPO 2.
Wil Gordon de nieuwe Angela de Jong worden? 'Ik ga tv-recensies schrijven maar niemand onderuit halen'
11:46'Dit is een zwaktebod van het ingestorte RTL Tonight'
10:07Dit zijn de deelnemers van het vierde seizoen van Winter Vol Liefde
09:29Zien: De eerste beelden van het nieuwe seizoen Special Forces VIPS
08:00Carlo Boszhard herbeleeft zijn Cash & Carlo-tijd door het nieuwe programma Prijzenjacht