TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na het winnen van de Poelifinario 2020/2021 is het lang stil geweest rond cabaretière Sara Kroos, maar dat betekent niet dat ze heeft stilgezeten. In de tussentijd heeft ze het boek Rood Is Ja geschreven en was ze open over haar ervaring met seksueel misbruik.
Kroos neemt plaats in de kappersstoel bij Özcan Akyol om in het programma De Geknipte Gast te vertellen over de afgelopen periode. Ze deelt meer over haar verhaal, over de behandeling die haar moest helpen om het misbruik in haar jeugd te verwerken, maar die uiteindelijk leidde tot nieuw misbruik, ditmaal door haar eigen therapeut.
Kroos blikt samen met Akyol ook vooruit op een zonnige toekomst, want de cabaretière staat op het punt om na vier jaar weer het podium op te gaan met een nieuwe voorstelling.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 20 september 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
De TV van gisteren: Kijkers walgen van smerige shoot in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: BuZa, The masked singer, Jumper
06:00Geniet van lekker wat drama in het vierde seizoen van The Real Housewives of Amsterdam
20:52Nieuw programma Pandora met Ruben Nicolai start in januari op RTL4
19:57Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd