TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na het winnen van de Poelifinario 2020/2021 is het lang stil geweest rond cabaretière Sara Kroos, maar dat betekent niet dat ze heeft stilgezeten. In de tussentijd heeft ze het boek Rood Is Ja geschreven en was ze open over haar ervaring met seksueel misbruik.
Kroos neemt plaats in de kappersstoel bij Özcan Akyol om in het programma De Geknipte Gast te vertellen over de afgelopen periode. Ze deelt meer over haar verhaal, over de behandeling die haar moest helpen om het misbruik in haar jeugd te verwerken, maar die uiteindelijk leidde tot nieuw misbruik, ditmaal door haar eigen therapeut.
Kroos blikt samen met Akyol ook vooruit op een zonnige toekomst, want de cabaretière staat op het punt om na vier jaar weer het podium op te gaan met een nieuwe voorstelling.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 20 september 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'