TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het winnen van de Poelifinario 2020/2021 is het lang stil geweest rond cabaretière Sara Kroos, maar dat betekent niet dat ze heeft stilgezeten. In de tussentijd heeft ze het boek Rood Is Ja geschreven en was ze open over haar ervaring met seksueel misbruik.
Kroos neemt plaats in de kappersstoel bij Özcan Akyol om in het programma De Geknipte Gast te vertellen over de afgelopen periode. Ze deelt meer over haar verhaal, over de behandeling die haar moest helpen om het misbruik in haar jeugd te verwerken, maar die uiteindelijk leidde tot nieuw misbruik, ditmaal door haar eigen therapeut.
Kroos blikt samen met Akyol ook vooruit op een zonnige toekomst, want de cabaretière staat op het punt om na vier jaar weer het podium op te gaan met een nieuwe voorstelling.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 20 september 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?