TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het winnen van de Poelifinario 2020/2021 is het lang stil geweest rond cabaretière Sara Kroos, maar dat betekent niet dat ze heeft stilgezeten. In de tussentijd heeft ze het boek Rood Is Ja geschreven en was ze open over haar ervaring met seksueel misbruik.
Kroos neemt plaats in de kappersstoel bij Özcan Akyol om in het programma De Geknipte Gast te vertellen over de afgelopen periode. Ze deelt meer over haar verhaal, over de behandeling die haar moest helpen om het misbruik in haar jeugd te verwerken, maar die uiteindelijk leidde tot nieuw misbruik, ditmaal door haar eigen therapeut.
Kroos blikt samen met Akyol ook vooruit op een zonnige toekomst, want de cabaretière staat op het punt om na vier jaar weer het podium op te gaan met een nieuwe voorstelling.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 20 september 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
Jan Versteegh staat stil bij Bondgenoten-mijlpaal
08:53Verklapt Martine van Os hier wie haar Tijd voor MAX-opvolger wordt?
08:04De TV van gisteren: dochter Miljoenenjacht-thuiswinnaar krijgt er flink van langs
06:47Vanavond op TV: Strijders, Kees van der Spek ontmaskert, The Bourne Legacy
23:50Op deze datum start Het Sinterklaasjournaal in 2026