TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na het winnen van de Poelifinario 2020/2021 is het lang stil geweest rond cabaretière Sara Kroos, maar dat betekent niet dat ze heeft stilgezeten. In de tussentijd heeft ze het boek Rood Is Ja geschreven en was ze open over haar ervaring met seksueel misbruik.
Kroos neemt plaats in de kappersstoel bij Özcan Akyol om in het programma De Geknipte Gast te vertellen over de afgelopen periode. Ze deelt meer over haar verhaal, over de behandeling die haar moest helpen om het misbruik in haar jeugd te verwerken, maar die uiteindelijk leidde tot nieuw misbruik, ditmaal door haar eigen therapeut.
Kroos blikt samen met Akyol ook vooruit op een zonnige toekomst, want de cabaretière staat op het punt om na vier jaar weer het podium op te gaan met een nieuwe voorstelling.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op vrijdag 20 september 2024 om 21:00 uur te zien op NPO 2.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
09:58Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij