TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva Jinek zit net in de stoel van De Geknipte Gast - waarvan vandaag een herhaling is te zien - als de waterlanders komen. Het gebeurt wanneer ze het voorwoord van haar boek Droom groot voorleest, dat ze heeft opgedragen aan haar zoontje Pax. “Ik moet altijd huilen als ik bij jou ben. Dat vind ik niet leuk”, roept ze uit tegen gastheer Özcan Akyol.
Het gesprek ontvouwt zich daarna richting de maakbaarheid van het leven en hoe bepalend het nest is waar mensen uitkomen. Jinek vertelt verder onder meer hoe ze haar trots moest inslikken toen ze vanwege haar toenmalige relatie met Bram Moszkowicz werd ontslagen bij Nieuwsuur en vervolgens in dezelfde studio het nieuws moest lezen voor het NOS Journaal. “Er zat iedere avond iemand anders op mijn plek.” (HH)
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers