TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De in Paramaribo geboren Kenneth Herdigein kwam op dertienjarige leeftijd naar Nederland en koos een paar jaar later voor de toneelschool. Dat bleek geen verkeerde keuze: hij viel al snel op en inmiddels is hij al ruim veertig jaar actief als acteur.
In het theater, maar Kenneth is vooral bekend van de vele series waarin hij grote rollen speelde. Denk aan Zeg ‘ns AAA, Unit 13 en Goede Tijden, Slechte Tijden. Hij neemt plaats in de kappersstoel van Özcan Akyol en vertelt onder meer over zijn jeugd en over zijn vader, politicus Olton van Genderen. Die was van 1973 tot aan de militaire staatsgreep in 1980 vicepremier van Suriname.
Uiteraard handelt het gesprek met Eus ook over zijn werk als acteur, over zijn tomeloze ambitie om te slagen en over de vele valkuilen in het vak.
De Geknipte Gast met Kenneth Herdigein zie je op zaterdag 7 maart 2026 om 21:20 uur op NPO 2.
Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran
10:00Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'