TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram schreef Dwight van van de Vijver onlangs dat hij vroeger politieagent, tv-maker, presentator en schrijver wilde worden. Dat is gelukt: hij was jarenlang wijkagent in Utrecht, werkt parttime bij de reclassering, hij maakt televisieprogramma’s en bracht dit jaar het kinderboek Doni en de kracht van de blauwe veer uit. En Van van de Vijver schopte het deze zomer ook nog tot de finaleweek van De Slimste Mens.
Vandaag gaat de EO-presentator als De Geknipte Gast in gesprek met Özcan Akyol. Zijn bijzondere achternaam komt van zijn stamvader, die als slaafgemaakte in Suriname terechtkwam en bezit van Van de Vijver werd. De presentator maakte er in 2019 de tv-serie Geboeid -Terug naar de Plantage over. Binnenkort start het vervolg hierop.
Deze aflevering van De Geknipte Gast is op 20 oktober vanaf 21:05 uur te zien bij BNNVARA op NPO2.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel