TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Je zou vermoeden dat een programma getiteld De Gevaarlijkste Wegen (van de wereld) moeite zou hebben aan deelnemers te komen. Toch gaat het format al acht seizoenen mee en blijken er nog voldoende sterren te vinden die het risico aandurven.
Ditmaal zijn het de Haagse politicus Richard de Mos en presentatrice Nadia Palesa Poeschmann die achter het stuur kruipen. Ze reizen door de streek Jujuy in Noord-Argentinië, waar door de bergen van de Andes heel wat moeilijk berijdbare wegen lopen.
De arme, onherbergzame streek staat bekend om de mijnbouw en is het grondgebied van de Ocloyas indianen. De route leidt over smalle wegen en langs diepe ravijnen, om uit te komen bij Het Kruis van de Doden, een heilige plek voor de oorspronkelijke bevolking. (HH)
Partnerbijdrage
Resort van Dick uit komend seizoen B&B Vol Liefde getroffen door brand
10:21B&B Vol Liefde-deelnemer Ben overleden
09:47Video: Overleeft iemand het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen niet?
09:37'Beau van Erven Dorens presenteert nieuw programma The Box'
09:05Video: Noa Vahle krijgt Job Knoester stil in De Oranjezomer: ‘Kap met het vergelijken’