TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is te hopen dat Victor en Iris geen hoogtevrees hebben. In De gevaarlijkste wegen berijden de First dates-barman en de presentatrice de flanken van de hoogste berg van Mexico. Met zijn 5636 meter torent de Pico de Orizaba boven het vulkaanlandschap uit.
Om deze slapende vulkaan te bereiken, rijden Abeln en Enthoven vanuit de historische binnenstad van Oaxaca door de uitgestrekte cactusvalleien waar het land om bekendstaat. Hun eindbestemming ligt in de zandduinen van Chachalacas aan de Golf van Mexico, een 550 hectare groot gebied vol fijn zand.
Het is de perfecte plek om te sandboarden (snowboarden in het zand), met een terreinwagen overheen te scheuren of - zeker in het geval van Abeln en Enthoven - bij te komen van een spannende autorit.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien