TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het is te hopen dat Victor en Iris geen hoogtevrees hebben. In De gevaarlijkste wegen berijden de First dates-barman en de presentatrice de flanken van de hoogste berg van Mexico. Met zijn 5636 meter torent de Pico de Orizaba boven het vulkaanlandschap uit.
Om deze slapende vulkaan te bereiken, rijden Abeln en Enthoven vanuit de historische binnenstad van Oaxaca door de uitgestrekte cactusvalleien waar het land om bekendstaat. Hun eindbestemming ligt in de zandduinen van Chachalacas aan de Golf van Mexico, een 550 hectare groot gebied vol fijn zand.
Het is de perfecte plek om te sandboarden (snowboarden in het zand), met een terreinwagen overheen te scheuren of - zeker in het geval van Abeln en Enthoven - bij te komen van een spannende autorit.
Medisch Centrum West krijgt een derde seizoen
07:09De TV van gisteren: Hunted-kijkers teleurgesteld in duo Mees en Berend
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 december 2025
06:47Vanavond op TV: Bed & breakfast, Baking it, The Meg
06:00Advent dag 9 | Win 1 van de 3 vrolijke kerstschalen van Blond Amsterdam