TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Philips Wouwerman (1619-1668) stond bekend als de schilder van het landleven met een voorliefde voor paarden. Volgens kenners is Wouwermans vermogen de edele dieren te vereeuwigen nooit overtroffen. De deelnemers van De Gezonken Meesters kunnen hun lol op, want op het doek dat ze moeten reproduceren staan maar liefst zes paarden.
Het is een landelijk tafereel met een postkoets die pauzeert bij een boerenwoning waar het een drukte van belang is. Wouwermans dynamische en dramatische stijl maakte hem bij leven een geliefd schilder. Na zijn dood nam de waarde van zijn werken snel toe. Zo betaalde stadhouder Willem V in de achttiende eeuw al 4575 gulden voor een van zijn schilderijen, meer dan destijds werd gegeven voor een Rembrandt of Vermeer.
De Gezonken Meesters zie je iedere zondag om 20:25 uur bij MAX op NPO 1.
Dit programma vervangt The Voice of Holland na de spannende finale
10:03Martine van Os stelt prangende vraag aan We Zijn er Bijna!-opvolger Marlijn Weerdenburg: 'Ik wil niet vervelend doen'
10:00Dit is de favoriete serie van Harm Edens: 'Je gaat echt van de personages houden'
09:15Zo reageren alle verbannelingen op de ontmaskering van De Verraders: 'Hoe kan dit?'
08:50De TV van gisteren: Kijkers te spreken over vlotte montage Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
