TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel geniet in deze tweede aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt nog steeds van Frankrijk. Hij maakt een studiereis door grote delen van Europa, net als de nog jonge Johan en Cornelis de Witt bijna vierhonderd jaar geleden deden.
Deze keer verkent hij hoe het is om een Franse heer te zijn en dat kun je nergens beter doen dan in het Loiredal, een van de mooiste gebieden van Frankrijk. De Franse koningen kwamen er dan ook graag en bouwden er imposante paleizen.
De zeventiende-eeuwse Nederlandse politici leerden er helder Frans spreken, perfect paardrijden, goed schermen met een degen en kregen er danslessen. Stapel ontdekt dat er daarnaast voor de broers ook ruimte was voor sport, spelletjes spelen en mogelijk zelfs romantiek.
Deze aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders de Witt is op zondag 15 september om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland