TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel geniet in deze tweede aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt nog steeds van Frankrijk. Hij maakt een studiereis door grote delen van Europa, net als de nog jonge Johan en Cornelis de Witt bijna vierhonderd jaar geleden deden.
Deze keer verkent hij hoe het is om een Franse heer te zijn en dat kun je nergens beter doen dan in het Loiredal, een van de mooiste gebieden van Frankrijk. De Franse koningen kwamen er dan ook graag en bouwden er imposante paleizen.
De zeventiende-eeuwse Nederlandse politici leerden er helder Frans spreken, perfect paardrijden, goed schermen met een degen en kregen er danslessen. Stapel ontdekt dat er daarnaast voor de broers ook ruimte was voor sport, spelletjes spelen en mogelijk zelfs romantiek.
Deze aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders de Witt is op zondag 15 september om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026