TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel geniet in deze tweede aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt nog steeds van Frankrijk. Hij maakt een studiereis door grote delen van Europa, net als de nog jonge Johan en Cornelis de Witt bijna vierhonderd jaar geleden deden.
Deze keer verkent hij hoe het is om een Franse heer te zijn en dat kun je nergens beter doen dan in het Loiredal, een van de mooiste gebieden van Frankrijk. De Franse koningen kwamen er dan ook graag en bouwden er imposante paleizen.
De zeventiende-eeuwse Nederlandse politici leerden er helder Frans spreken, perfect paardrijden, goed schermen met een degen en kregen er danslessen. Stapel ontdekt dat er daarnaast voor de broers ook ruimte was voor sport, spelletjes spelen en mogelijk zelfs romantiek.
Deze aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders de Witt is op zondag 15 september om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'
11:15Videoland-reeks Máxima lanceert spin-off: 'Mabel & Margarita'