TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Huub Stapel geniet in deze tweede aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt nog steeds van Frankrijk. Hij maakt een studiereis door grote delen van Europa, net als de nog jonge Johan en Cornelis de Witt bijna vierhonderd jaar geleden deden.
Deze keer verkent hij hoe het is om een Franse heer te zijn en dat kun je nergens beter doen dan in het Loiredal, een van de mooiste gebieden van Frankrijk. De Franse koningen kwamen er dan ook graag en bouwden er imposante paleizen.
De zeventiende-eeuwse Nederlandse politici leerden er helder Frans spreken, perfect paardrijden, goed schermen met een degen en kregen er danslessen. Stapel ontdekt dat er daarnaast voor de broers ook ruimte was voor sport, spelletjes spelen en mogelijk zelfs romantiek.
Deze aflevering van De Grooten Tour van de Gebroeders de Witt is op zondag 15 september om 20:15 uur te zien op NPO 2.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!