TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Erik van der Hoff maakt zijn tv-rentree als presentator van De Grote Muziekquiz.
In diverse spelrondes test hij de muziekkennis van twee teams met bekende gasten. Naast algemene kennisvragen moeten de kandidaten ook liedjes raden en songteksten afmaken. In deze eerste aflevering spelen Ruben van der Meer en Horace Cohen tegen Winston Gerschtanowitz en Evelien de Bruijn.
In het verleden maakte Van der Hoff voor Net 5 al populaire woon- en verbouwprogramma’s als SamenWonen, Het blok en House rules NL. De laatste jaren was hij vooral achter de schermen actief als producent van tv-programma's en documentaires, maar tegen deze quiz kon hij geen nee zeggen: "Voor iemand die enorm van muziek en tv maken houdt is het een feest om dit programma te mogen maken."
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij