TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook al draagt het programma niet meer zijn naam, Rob Verlinden heeft nog altijd een rol in De Grote Tuinverbouwing. Dit zevende seizoen, dat vandaag van start gaat, geeft hij iedere week kleine tuintips voor zaaien, bemesten of snoeien in de gloednieuwe rubriek 'De scheurkalender'.
Het binnengroen is in handen van Matthijs Hazeleger. De plantenkenner laat bijzondere planten zien, vaak exotische of exclusieve exemplaren. Natuurlijk wordt er onder leiding van Ivo Putman een tuin grondig verbouwd en Djamilla Pijpker pakt weer een woonkamer aan.
Half december is het programma toe aan de 250e aflevering. Het wordt een heel speciale uitzending waarin een mooie tuin wordt aangelegd voor een bijzonder goed doel.
De eerste aflevering van een gloednieuw seizoen van De Grote Tuinverbouwing zie je op zaterdag 7 september vanaf 17:00 uur op SBS6.
Wie presenteert maandagavond De Oranjezomer?
13:49Relatie van Married at First Sight-Cindy is stukgelopen
13:33Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'