TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ook al draagt het programma niet meer zijn naam, Rob Verlinden heeft nog altijd een rol in De Grote Tuinverbouwing. Dit zevende seizoen, dat vandaag van start gaat, geeft hij iedere week kleine tuintips voor zaaien, bemesten of snoeien in de gloednieuwe rubriek 'De scheurkalender'.
Het binnengroen is in handen van Matthijs Hazeleger. De plantenkenner laat bijzondere planten zien, vaak exotische of exclusieve exemplaren. Natuurlijk wordt er onder leiding van Ivo Putman een tuin grondig verbouwd en Djamilla Pijpker pakt weer een woonkamer aan.
Half december is het programma toe aan de 250e aflevering. Het wordt een heel speciale uitzending waarin een mooie tuin wordt aangelegd voor een bijzonder goed doel.
De eerste aflevering van een gloednieuw seizoen van De Grote Tuinverbouwing zie je op zaterdag 7 september vanaf 17:00 uur op SBS6.
Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?
09:17Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart