TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn provocerende interviews voor GeenStijl wekte Rutger Castricum niet alleen weerstand op bij politici, maar ook bij journalisten. Inmiddels is hij echter een gerespecteerd collega. Zijn programma Rutger en de Nationalisten leverde Castricum zelfs een nominatie op voor de Sonja Barend Award. Ook bestuurders lopen niet langer met een grote boog om hem heen.
In De Hofkar sprak hij onder anderen met Dilan Yesilgöz, Henri Bontenbal en Lilian Marijnissen. In aanloop naar de verkiezingen voor het Europees Parlement presenteert Castricum een nieuw seizoen van dit interviewprogramma. Hierin voelt hij uiteenlopende politici aan de tand over de thema’s die doorslaggevend zullen zijn voor de uitslag: van klimaat en migratie tot nationale veiligheid.
Het nieuwe seizoen van De Hofkar zie je vanaf maandag 27 mei vanaf 22:10 uur bij BNNVARA op NPO2.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?