TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sporten is iets dat je zelf moet doen, maar veel mensen vinden het leuker om te zien hoe anderen dat doen. Live op tv, maar ook in de film. In De Kijk van Koolhoven legt filmmaker Martin Koolhoven deze week de sportfilm onder de loep.
Sport is een ideaal vehikel voor filmmakers, vindt hij. “Sport heeft van zichzelf drama en is heel goed te gebruiken als metafoor voor het leven.” Favoriet is natuurlijk het verhaal van de underdog die bewijst een winnaar te zijn, zoals in Rocky. Maar Martin Scorsese toont in zijn meesterwerk Raging Bull aan dat niet ieder Hollywoodsportverhaal per se goed afloopt. Koolhoven laat de kijker alle hoeken van de ring zien met City Lights en The Wrestler en legt en passant uit waarom er zo weinig voetbalfilms zijn. (HH)
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen