TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Kist heeft dit nieuwe seizoen promotie gemaakt. Het interviewprogramma werd altijd tegen middernacht uitgezonden, maar zit nu voor het eerst primetime rond 20:30 uur. Daarnaast viert De Kist nog een mijlpaal: dit seizoen is de 250ste aflevering te zien (op 22 mei).
Presentator Kefah Allush is blij. “Toen ik lang geleden begon aan De Kist had ik nooit durven dromen dat ik dertien jaar later de mijlpaal van de 250ste episode zou meemaken. Dat die wordt uitgezonden in een serie die nu voor het eerst primetime op NPO 2 te zien zal zijn, vervult me met trots en dankbaarheid.”
De kersverse reeks trapt af met strafrechtadvocaat Job Knoester. Aan de tot tafel omgebouwde doodskist gaat hij met Allush in gesprek over sterfelijkheid, afscheid en nalatenschap.
De Kist is vanaf 3 april 2025 iedere donderdag om 20:30 uur te zien op NPO 2.
Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'
08:55De TV van gisteren: Kijkers niet te spreken over interview Eva Jinek met CEO Albert Heijn