TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het waren zes zeer verschillende mensen die ik aan de kist heb gesproken", zo vertelde interviewer Kefah Allush in aanloop naar deze nieuwe reeks van De Kist. "Ik verheug me erop om dit met Nederland te delen." In zes nieuwe afleveringen spreekt hij met onder meer Dennis Schouten, Fred van Leer en Natasja Froger.
Dit eerste gesprek is met Leo Blokhuis. Bij het brede publiek werd deze muziekjournalist vooral bekend als rechterhand van Matthijs van Nieuwkerk in Top 2000 à Gogo. Met een vrolijke grijns draaide hij achter de bar liedjes en wist hij er ook nog wat leuks over te vertellen.
Met Kefah praat hij over leven en dood. En over zijn ouders, die niet heel veel hadden met cultuur en het dan ook lastig vonden dat hij verliefd werd op de popmuziek.
Deze aflevering van De Kist zie je op zondag 1 september 2024 vanaf 23:50 uur bij EO op NPO 2.
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden