TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het waren zes zeer verschillende mensen die ik aan de kist heb gesproken", zo vertelde interviewer Kefah Allush in aanloop naar deze nieuwe reeks van De Kist. "Ik verheug me erop om dit met Nederland te delen." In zes nieuwe afleveringen spreekt hij met onder meer Dennis Schouten, Fred van Leer en Natasja Froger.
Dit eerste gesprek is met Leo Blokhuis. Bij het brede publiek werd deze muziekjournalist vooral bekend als rechterhand van Matthijs van Nieuwkerk in Top 2000 à Gogo. Met een vrolijke grijns draaide hij achter de bar liedjes en wist hij er ook nog wat leuks over te vertellen.
Met Kefah praat hij over leven en dood. En over zijn ouders, die niet heel veel hadden met cultuur en het dan ook lastig vonden dat hij verliefd werd op de popmuziek.
Deze aflevering van De Kist zie je op zondag 1 september 2024 vanaf 23:50 uur bij EO op NPO 2.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'