TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kok Hugo Kennis en presentatrice Froukje de Both gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezond, maar vooral lekker recept van de dag koken.
Kennis en De Both zijn samen ook te zien in Eigen huis & tuin: Lekker leven dat voor het vroege nieuws is geprogrammeerd. Daarin maakt Kennis dagelijks een maaltijd. De Kook Challenge is een zogenaamde spin-off, een afgeleide van dat programma.
Kennis zou graag nog ooit een eigen restaurant willen beginnen, zei hij in een interview met Winq. “Ik sta daar echt voor open. Maar dan wel eten wat de pot schaft, met geen of een beperkte menukaart. Zelfgekweekte of lokale ingrediënten, niet te veel tafels, hele goede wijn. Supergoed eten, maar geen gedoe met kaviaar en zo.”
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'