TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kok Hugo Kennis en presentatrice Froukje de Both gaan in vijf afleveringen van vijf minuten meteen na het vroege RTL Nieuws een gezond, maar vooral lekker recept van de dag koken.
Kennis en De Both zijn samen ook te zien in Eigen huis & tuin: Lekker leven dat voor het vroege nieuws is geprogrammeerd. Daarin maakt Kennis dagelijks een maaltijd. De Kook Challenge is een zogenaamde spin-off, een afgeleide van dat programma.
Kennis zou graag nog ooit een eigen restaurant willen beginnen, zei hij in een interview met Winq. “Ik sta daar echt voor open. Maar dan wel eten wat de pot schaft, met geen of een beperkte menukaart. Zelfgekweekte of lokale ingrediënten, niet te veel tafels, hele goede wijn. Supergoed eten, maar geen gedoe met kaviaar en zo.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix
10:10Mischa Blok portretteert vier bekende opiniemakers in nieuw AVROTROS-programma
10:00Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel