TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zeventienjarige Aafie wist meteen dat het foute boel was, toen Bauke Vaatstra, de vader van haar beste vriendin Marianne, in de ochtend van 1 mei 1999 belde. “Hij vertelde dat ze niet thuis was gekomen”, zegt ze in de eerste aflevering van De Moord op Marianne Vaatstra.
Aafie blikt hierin terug op die ochtend, waarop ze met haar toenmalige vriend op zoek gaat en haar vriendin als eerste vindt. De zestienjarige Marianne blijkt verkracht en vermoord. In deze vierdelige documentaireserie komen betrokkenen van destijds, onder wie rechercheurs, aan het woord.
Peter R. de Vries stond de familie Vaatstra jarenlang bij. Afgelopen juni, kort voor zijn overlijden, sprak hij met de makers van deze serie over de zoektocht naar de dader en het omvangrijke DNA-onderzoek.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland