TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zeventienjarige Aafie wist meteen dat het foute boel was, toen Bauke Vaatstra, de vader van haar beste vriendin Marianne, in de ochtend van 1 mei 1999 belde. “Hij vertelde dat ze niet thuis was gekomen”, zegt ze in de eerste aflevering van De Moord op Marianne Vaatstra.
Aafie blikt hierin terug op die ochtend, waarop ze met haar toenmalige vriend op zoek gaat en haar vriendin als eerste vindt. De zestienjarige Marianne blijkt verkracht en vermoord. In deze vierdelige documentaireserie komen betrokkenen van destijds, onder wie rechercheurs, aan het woord.
Peter R. de Vries stond de familie Vaatstra jarenlang bij. Afgelopen juni, kort voor zijn overlijden, sprak hij met de makers van deze serie over de zoektocht naar de dader en het omvangrijke DNA-onderzoek.
Huub Stapel: 'Ik wil niet de roeptoeter van de natie zijn'
13:21Au! IJshockey-scheidsrechter krijgt keihard een puck in zijn ribben (video)
11:43Dit zijn de deelnemers van De Verraders 2026
11:26Welk programma vervangt Postcode Loterij In de Ring op SBS6?
11:24Komt er nog een nieuw seizoen van De Frogers: Groeten Uit...?