TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zeventienjarige Aafie wist meteen dat het foute boel was, toen Bauke Vaatstra, de vader van haar beste vriendin Marianne, in de ochtend van 1 mei 1999 belde. “Hij vertelde dat ze niet thuis was gekomen”, zegt ze in de eerste aflevering van De Moord op Marianne Vaatstra.
Aafie blikt hierin terug op die ochtend, waarop ze met haar toenmalige vriend op zoek gaat en haar vriendin als eerste vindt. De zestienjarige Marianne blijkt verkracht en vermoord. In deze vierdelige documentaireserie komen betrokkenen van destijds, onder wie rechercheurs, aan het woord.
Peter R. de Vries stond de familie Vaatstra jarenlang bij. Afgelopen juni, kort voor zijn overlijden, sprak hij met de makers van deze serie over de zoektocht naar de dader en het omvangrijke DNA-onderzoek.
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025