TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zeventienjarige Aafie wist meteen dat het foute boel was, toen Bauke Vaatstra, de vader van haar beste vriendin Marianne, in de ochtend van 1 mei 1999 belde. “Hij vertelde dat ze niet thuis was gekomen”, zegt ze in de eerste aflevering van De Moord op Marianne Vaatstra.
Aafie blikt hierin terug op die ochtend, waarop ze met haar toenmalige vriend op zoek gaat en haar vriendin als eerste vindt. De zestienjarige Marianne blijkt verkracht en vermoord. In deze vierdelige documentaireserie komen betrokkenen van destijds, onder wie rechercheurs, aan het woord.
Peter R. de Vries stond de familie Vaatstra jarenlang bij. Afgelopen juni, kort voor zijn overlijden, sprak hij met de makers van deze serie over de zoektocht naar de dader en het omvangrijke DNA-onderzoek.
Nieuw seizoen van The Tribute: Battle of the Bands in de maak
12:19Update over de risicovolle operatie van Alex uit Over Mijn Lijk: 'Het ziet er niet heel best uit'
12:13Johan Derksen verklaart afwezigheid van Jack van Gelder bij De Oranjewinter
11:24Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde