TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljoenen Nederlanders kennen de zwart-witbeelden van ondergelopen huizen en molens tijdens de Watersnoodramp. Maar hoe ziet Zeeland eruit als die in 2023 zou plaatsvinden?
De EO-special De Nacht van '53 brengt de rampzalige nacht van uur tot uur tot leven, waarbij het met behulp van visuele technieken lijkt alsof de provincie opnieuw overstroomt. Kefah Allush vertelt het verhaal vanuit historische locaties zoals het destijds zwaar getroffen Oude-Tonge, maar hij spreekt ook ooggetuigen.
Willy Pilaar was negen jaar oud toen de dijken doorbraken. "Het was zo koud, regen, sneeuw, ik hoor het water nog denderen." Hoewel ze er goed vanaf gekomen is, maakt de ramp nog altijd indruk. Pilaar gaat niet naar bed als het stormt en bewaart een noodpakket op zolder.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
'Vanaf deze datum is Grand Hotel aan Zee te zien'
12:01Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op vrijdag
09:39Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer