TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljoenen Nederlanders kennen de zwart-witbeelden van ondergelopen huizen en molens tijdens de Watersnoodramp. Maar hoe ziet Zeeland eruit als die in 2023 zou plaatsvinden?
De EO-special De Nacht van '53 brengt de rampzalige nacht van uur tot uur tot leven, waarbij het met behulp van visuele technieken lijkt alsof de provincie opnieuw overstroomt. Kefah Allush vertelt het verhaal vanuit historische locaties zoals het destijds zwaar getroffen Oude-Tonge, maar hij spreekt ook ooggetuigen.
Willy Pilaar was negen jaar oud toen de dijken doorbraken. "Het was zo koud, regen, sneeuw, ik hoor het water nog denderen." Hoewel ze er goed vanaf gekomen is, maakt de ramp nog altijd indruk. Pilaar gaat niet naar bed als het stormt en bewaart een noodpakket op zolder.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden