TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Miljoenen Nederlanders kennen de zwart-witbeelden van ondergelopen huizen en molens tijdens de Watersnoodramp. Maar hoe ziet Zeeland eruit als die in 2023 zou plaatsvinden?
De EO-special De Nacht van '53 brengt de rampzalige nacht van uur tot uur tot leven, waarbij het met behulp van visuele technieken lijkt alsof de provincie opnieuw overstroomt. Kefah Allush vertelt het verhaal vanuit historische locaties zoals het destijds zwaar getroffen Oude-Tonge, maar hij spreekt ook ooggetuigen.
Willy Pilaar was negen jaar oud toen de dijken doorbraken. "Het was zo koud, regen, sneeuw, ik hoor het water nog denderen." Hoewel ze er goed vanaf gekomen is, maakt de ramp nog altijd indruk. Pilaar gaat niet naar bed als het stormt en bewaart een noodpakket op zolder.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?