TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij mag dan wel geen enkele rol in het programma hebben, toch bemoeit Johan Derksen zich maar wat graag met De Oranjezomer. Dit onthulde presentatrice Hélène Hendriks in de podcast De Communicado’s. "Ik krijg af en toe, niet vaak, een mailtje van Johan. Dan zegt hij dat hij het volledig ruk vindt of juist heel leuk."
Zo kreeg Hélène positief bericht toen Jack van Gelder als sidekick aanschoof. "Johan zei: Jack is een gouden greep, die moet je eigenlijk laten zitten." Ze besloot hiernaar te luisteren met als resultaat dat hij, net zoals Rutger Castricum, een vaste sidekick is. Zelf heeft ze geen voorkeur tussen de twee. "Ik heb ze het liefst allebei erbij. Ik heb op de werkvloer een hartstikke goede klik met Rutger en hetzelfde geldt voor Jack.”
Deze aflevering van De Oranjezomer is op vrijdag 2 augustus 2024 om 21:35 uur te zien op SBS6. Terugkijken kan via KIJK.nl.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten