TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zag er even naar uit dat Hélène Hendriks de hele zomer moest herstellen van een rugoperatie, die ze afgelopen mei moest ondergaan. “Het is een heel bittere pil voor Hélène, want de zomeruitzendingen zijn wel echt een beetje haar kindje”, zei fotograaf William Rutten daarover in een podcast.
Toch gaf de presentatrice halverwege het seizoen weer acte de présence, al kon ze De Oranjezomer vanwege de pijn alleen staand presenteren. Haar terugkeer had grote impact: de kijkcijfers van de talkshow stegen naar recordhoogte.
Nu de zomerperiode achter de rug is, gaat Hélène onverminderd verder met De Oranjezondag. Bijgestaan door sidekick Rutger van Castricum bespreekt de presentatrice ook in het nieuwe seizoen de actualiteit met wekelijks andere gasten.
De Oranjezondag is vanaf 31 augustus 2025 weer iedere zondag om 21:35 uur te zien op SBS6.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie