TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als iemand verstand heeft van het spelen op de piano, dan is het Daria van den Bercken wel. De Nederlandse pianiste van Russische komaf, een van de experts in De Piano, maakte in 2007 haar debuut bij het Rotterdams Philharmonisch Orkest en won diverse prijzen.
De jury van de Amsterdam Art Prize noemde haar ‘een model voor toekomstige generatie musici’. De pianiste maakt namelijk niet alleen indruk met haar spel, maar ook met haar missie om klassieke muziek bij een breder publiek onder de aandacht te brengen en toegankelijker te maken.
In 2012 startte ze een project waarmee ze klaviermuziek bij een nieuw publiek onder de aandacht bracht. Later reed ze pianospelend langs de Amsterdamse grachten en speelde ze zelfs hangend aan een hijskraan boven publiek.
De Piano is iedere woensdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Simon Keizer blikt vooruit op Onvergetelijke Liedjes: 'Niemand weet vooraf wie er meedoen'
10:00Teun Föhn vertelt meer over Teun op de Biblebelt: 'Waar je ook woont: je mag er zijn'
08:56De TV van gisteren: Ruim 1,4 miljoen kijkers voor verkiezingsuitslag op NPO1
06:47Vanavond op TV: Onvergetelijke liedjes, St. Willebrord: Het mirakel van Brabant, X-Men: First Class
06:16Regisseur Joosje Duk over de serie Nordin: 'Humor werkt pas echt als het een beetje schuurt'