TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als iemand verstand heeft van het spelen op de piano, dan is het Daria van den Bercken wel. De Nederlandse pianiste van Russische komaf, een van de experts in De Piano, maakte in 2007 haar debuut bij het Rotterdams Philharmonisch Orkest en won diverse prijzen.
De jury van de Amsterdam Art Prize noemde haar ‘een model voor toekomstige generatie musici’. De pianiste maakt namelijk niet alleen indruk met haar spel, maar ook met haar missie om klassieke muziek bij een breder publiek onder de aandacht te brengen en toegankelijker te maken.
In 2012 startte ze een project waarmee ze klaviermuziek bij een nieuw publiek onder de aandacht bracht. Later reed ze pianospelend langs de Amsterdamse grachten en speelde ze zelfs hangend aan een hijskraan boven publiek.
De Piano is iedere woensdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
De handtekening staat: De Bogaartjes komen met een nieuw seizoen
20:26Janny en André bevestigen nu echt de komst van nieuw seizoen Denkend aan Holland
20:05Paul de Leeuw haakt af als jurylid van Stars on Stage
19:41Dit is de trailer van Grand Hotel aan Zee
15:03Joop van den Ende heeft een advies voor Renze Klamer: 'Ga in een kroeg in Amsterdam zitten'