TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een nieuwe dag, een nieuwe eindejaarsquiz. Deze keer is het SBS6 dat met een terugblik op het jaar in de vorm van een vragenspel komt. Bekende Nederlanders kijken samen met het publiek terug op de hoogte- en dieptepunten van het afgelopen jaar. Aan de hand van vragen, fragmenten en foto's wordt ook gelijk hun kennis getest.
De presentatie is dit jaar niet meer in handen van Linda de Mol, Harm Edens is haar vervanger. Voor de Mol is het niet bepaald een jaar geweest waarop ze graag wil terugblikken. Voor de camera's van Shownieuws sprak ze van 'een heel negatief jaar'. Haar inmiddels ex-partner Jeroen Rietbergen werd beschuldigd van seksueel grensoverschrijdend gedrag achter de schermen bij The Voice of Holland, wat leidde tot het einde van hun relatie.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'