TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Jarenlang zaten zes jonge mensen in de gevangenis voor de moord op de Chinees-Nederlandse oma Mok, moeder van een restauranthouder.
In het slot van de vierdelige documentaireserie De Restaurantmoord komt het DNA-bewijs aan bod. Dat was er namelijk niet. Wel trof de politie bloed aan, vlak bij het lichaam van de overleden vrouw, maar dat matchte niet met de verdachten. Sterker nog: het was duidelijk dat het bloed van een Aziatische man was en geen van de veroordeelde jongeren had een Aziatische achtergrond.
Het openbaar ministerie bleef er echter bij dat dit hen niet vrijpleitte. Het bloed kon ook op andere manieren in de keuken van het restaurant terecht zijn gekomen. De makers van deze reeks baseren zich op nieuw onderzoek dat daarmee in tegenspraak is.
De slotaflevering van De Restaurantmoord is op maandag 28 april 2025 om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025