TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jarenlang zaten zes jonge mensen in de gevangenis voor de moord op de Chinees-Nederlandse oma Mok, moeder van een restauranthouder.
In het slot van de vierdelige documentaireserie De Restaurantmoord komt het DNA-bewijs aan bod. Dat was er namelijk niet. Wel trof de politie bloed aan, vlak bij het lichaam van de overleden vrouw, maar dat matchte niet met de verdachten. Sterker nog: het was duidelijk dat het bloed van een Aziatische man was en geen van de veroordeelde jongeren had een Aziatische achtergrond.
Het openbaar ministerie bleef er echter bij dat dit hen niet vrijpleitte. Het bloed kon ook op andere manieren in de keuken van het restaurant terecht zijn gekomen. De makers van deze reeks baseren zich op nieuw onderzoek dat daarmee in tegenspraak is.
De slotaflevering van De Restaurantmoord is op maandag 28 april 2025 om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026