TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meneer Lieshout en de familie Kelder hebben een conflict om een schutting. Toen die was omgewaaid hebben de Kelders geholpen om haar weer overeind te zetten. Volgens Lieshout zouden ze de schutting ook verplaatsen, zodat er meer ruimte voor hem zou ontstaan. De familie Kelder zegt niet van die afspraak te weten en meent dat de zaak inmiddels verjaard is. De Rijdende Rechter moet uitkomst bieden.
Naast zijn werk in dit programma is John Reid kantonrechter. In die functie ziet hij zaken voorbijkomen rond wonen, werken en winkelen. Het verbaast Reid dat daar het stigma aan kleeft dat het om makkelijke zaken zou gaan. “Die zijn juist het meest ingrijpend in ieders dagelijks leven”, zegt hij tegen Rechtencircuit.nl, een platform voor rechtenstudenten. (HH)
Deze aflevering van De Rijdende Rechter is op woensdag 6 december vanaf 21:30 uur te zien op NPO1.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers