TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. John Reid verdiept zich de komende weken in nieuwe zaken. In deze aflevering van De Rijdende Rechter oordeelt hij over een conflict tussen twee Leidse buren.
Mevrouw De Willigen heeft last van vocht en schimmel in haar woning en denkt dat een ventilatiesysteem uitkomst kan bieden. Meneer Michels woont naast haar en ziet dat niet zitten: de muur waaraan zij het systeem wil bevestigen, grenst aan zijn oprit. Hij zit niet te wachten op de uitsteeksels ervan en vraagt zich daarnaast af van wie die muur nu eigenlijk is. Hij wil van mr. Reid weten of zijn buurvrouw zo maar haar gang kan gaan.
Verder hebben de twee ook nog gesteggel over hun gedeelde riolering. Die zit regelmatig verstopt, maar Michels weigert mee te betalen aan de kosten om dit te verhelpen.
De Rijdende Rechter is iedere woensdag om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op 8 november 2023.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale