TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. John Reid verdiept zich de komende weken in nieuwe zaken. In deze aflevering van De Rijdende Rechter oordeelt hij over een conflict tussen twee Leidse buren.
Mevrouw De Willigen heeft last van vocht en schimmel in haar woning en denkt dat een ventilatiesysteem uitkomst kan bieden. Meneer Michels woont naast haar en ziet dat niet zitten: de muur waaraan zij het systeem wil bevestigen, grenst aan zijn oprit. Hij zit niet te wachten op de uitsteeksels ervan en vraagt zich daarnaast af van wie die muur nu eigenlijk is. Hij wil van mr. Reid weten of zijn buurvrouw zo maar haar gang kan gaan.
Verder hebben de twee ook nog gesteggel over hun gedeelde riolering. Die zit regelmatig verstopt, maar Michels weigert mee te betalen aan de kosten om dit te verhelpen.
De Rijdende Rechter is iedere woensdag om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op 8 november 2023.
Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'