TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mr. John Reid verdiept zich de komende weken in nieuwe zaken. In deze aflevering van De Rijdende Rechter oordeelt hij over een conflict tussen twee Leidse buren.
Mevrouw De Willigen heeft last van vocht en schimmel in haar woning en denkt dat een ventilatiesysteem uitkomst kan bieden. Meneer Michels woont naast haar en ziet dat niet zitten: de muur waaraan zij het systeem wil bevestigen, grenst aan zijn oprit. Hij zit niet te wachten op de uitsteeksels ervan en vraagt zich daarnaast af van wie die muur nu eigenlijk is. Hij wil van mr. Reid weten of zijn buurvrouw zo maar haar gang kan gaan.
Verder hebben de twee ook nog gesteggel over hun gedeelde riolering. Die zit regelmatig verstopt, maar Michels weigert mee te betalen aan de kosten om dit te verhelpen.
De Rijdende Rechter is iedere woensdag om 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op 8 november 2023.
Deze bekende duo's zien we terug in I've Got The Music In Me op SBS6
14:31Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
14:10Spelprogramma Nation's Dumbest komt mogelijk naar Nederland
12:56Het gaat niet goed met boer Geert uit Boer Zoekt Vrouw
11:23Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie