TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze aflevering van De Rijdende Rechter geen ruziënde buren over een schutting of een bessenstruik, maar een slepend conflict tussen een gemeente en een bewoner.
Mr. John Reid buigt zich met veel plezier over deze zaak, die zich afspeelt in Vriezenveen. Daar woont meneer Schuurman, die als de dood is dat een hoge lindeboom op zijn woning terechtkomt.
Tijdens een recente storm viel in zijn straat al een boom om en als dat ook met deze gebeurt heeft dat volgens hem grote gevolgen. Sterker nog: volgens meneer Schuurman is het een kwestie van tijd voordat de boom zijn dak verwoest.
De gemeente Twenterand denkt er anders over: de boom is gezond en blijft gewoon staan waar hij staat. Mr. Reid hoort beide partijen aan en geeft uiteindelijk zijn oordeel.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'