TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De vierkwartsmaat van weer en wind vindt zijn weerklank in plant en dier", zegt bioloog Midas Dekkers in De Seizoenen. In dit laatste deel beschouwt hij, hoe kan het anders, de winter.
Het weer kan in de winter guur en de wind snijdend zijn; daar moeten plant, dier én de mens het in doen. De mens warmt chocolademelk op, maakt zijn tuin winterklaar, duikt handschoenen uit diepe laden en legt de ruitenkrabber vast klaar. Het winterseizoen roept nostalgie op.
Kan er weer geschaatst worden? Brengt dit jaar een witte Kerst? En dan zijn er de feestdagen. Er worden voorbereidingen getroffen door zich met volle boodschappenkarren een weg te banen door drukke supermarkten. Kerstbomen worden het huis in gesleept. Totdat... de winter het leven tot kalmte bedaart.
De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers zijn Milan helemaal zat
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2024, Van onschatbare waarde, De Break-Up Club
22:20Johan Derksen staat stil bij overlijden Dolly Parton: 'Ze was een held voor mij' (video)
20:29Artiesten zien voor het eerst de Beste Zangers-studio: 'Nu komt het echt dichtbij' (video)
20:15Zien: eerste beelden van het nieuwe seizoen van Strijders