TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De vierkwartsmaat van weer en wind vindt zijn weerklank in plant en dier", zegt bioloog Midas Dekkers in De Seizoenen. In dit laatste deel beschouwt hij, hoe kan het anders, de winter.
Het weer kan in de winter guur en de wind snijdend zijn; daar moeten plant, dier én de mens het in doen. De mens warmt chocolademelk op, maakt zijn tuin winterklaar, duikt handschoenen uit diepe laden en legt de ruitenkrabber vast klaar. Het winterseizoen roept nostalgie op.
Kan er weer geschaatst worden? Brengt dit jaar een witte Kerst? En dan zijn er de feestdagen. Er worden voorbereidingen getroffen door zich met volle boodschappenkarren een weg te banen door drukke supermarkten. Kerstbomen worden het huis in gesleept. Totdat... de winter het leven tot kalmte bedaart.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster