TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De vierkwartsmaat van weer en wind vindt zijn weerklank in plant en dier", zegt bioloog Midas Dekkers in De Seizoenen. In dit laatste deel beschouwt hij, hoe kan het anders, de winter.
Het weer kan in de winter guur en de wind snijdend zijn; daar moeten plant, dier én de mens het in doen. De mens warmt chocolademelk op, maakt zijn tuin winterklaar, duikt handschoenen uit diepe laden en legt de ruitenkrabber vast klaar. Het winterseizoen roept nostalgie op.
Kan er weer geschaatst worden? Brengt dit jaar een witte Kerst? En dan zijn er de feestdagen. Er worden voorbereidingen getroffen door zich met volle boodschappenkarren een weg te banen door drukke supermarkten. Kerstbomen worden het huis in gesleept. Totdat... de winter het leven tot kalmte bedaart.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip