TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"De vierkwartsmaat van weer en wind vindt zijn weerklank in plant en dier", zegt bioloog Midas Dekkers in De Seizoenen. In dit laatste deel beschouwt hij, hoe kan het anders, de winter.
Het weer kan in de winter guur en de wind snijdend zijn; daar moeten plant, dier én de mens het in doen. De mens warmt chocolademelk op, maakt zijn tuin winterklaar, duikt handschoenen uit diepe laden en legt de ruitenkrabber vast klaar. Het winterseizoen roept nostalgie op.
Kan er weer geschaatst worden? Brengt dit jaar een witte Kerst? En dan zijn er de feestdagen. Er worden voorbereidingen getroffen door zich met volle boodschappenkarren een weg te banen door drukke supermarkten. Kerstbomen worden het huis in gesleept. Totdat... de winter het leven tot kalmte bedaart.
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight