TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie ooit heeft meegedaan aan De Slechtste Chauffeur van Nederland moet inmiddels wel de koning of koningin op de weg zijn. Of niet? In aanloop naar het nieuwe seizoen ontvangt presentator John Williams acht duo’s die al eerder aan het programma hebben meegedaan omdat ze een gevaar in het verkeer waren.
Tijdens hun eerdere deelname hebben ze het een en ander geleerd. Het is alleen de vraag of ze het geleerde inmiddels ook in de praktijk weten te brengen. Williams test de verkeerskennis van de oud-deelnemers om te ontdekken hoe ze er nu voorstaan.
Het stel dat het slechtste presteert, kan het verlies met geen mogelijkheid verbloemen. Zij rijden een jaar in de zogenaamde Shame Wagon. Ook gaan ze in de herkansing in de nieuwe reeks, die volgende week begint.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas