TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Wie ooit heeft meegedaan aan De Slechtste Chauffeur van Nederland moet inmiddels wel de koning of koningin op de weg zijn. Of niet? In aanloop naar het nieuwe seizoen ontvangt presentator John Williams acht duo’s die al eerder aan het programma hebben meegedaan omdat ze een gevaar in het verkeer waren.
Tijdens hun eerdere deelname hebben ze het een en ander geleerd. Het is alleen de vraag of ze het geleerde inmiddels ook in de praktijk weten te brengen. Williams test de verkeerskennis van de oud-deelnemers om te ontdekken hoe ze er nu voorstaan.
Het stel dat het slechtste presteert, kan het verlies met geen mogelijkheid verbloemen. Zij rijden een jaar in de zogenaamde Shame Wagon. Ook gaan ze in de herkansing in de nieuwe reeks, die volgende week begint.
KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025