TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie ooit heeft meegedaan aan De Slechtste Chauffeur van Nederland moet inmiddels wel de koning of koningin op de weg zijn. Of niet? In aanloop naar het nieuwe seizoen ontvangt presentator John Williams acht duo’s die al eerder aan het programma hebben meegedaan omdat ze een gevaar in het verkeer waren.
Tijdens hun eerdere deelname hebben ze het een en ander geleerd. Het is alleen de vraag of ze het geleerde inmiddels ook in de praktijk weten te brengen. Williams test de verkeerskennis van de oud-deelnemers om te ontdekken hoe ze er nu voorstaan.
Het stel dat het slechtste presteert, kan het verlies met geen mogelijkheid verbloemen. Zij rijden een jaar in de zogenaamde Shame Wagon. Ook gaan ze in de herkansing in de nieuwe reeks, die volgende week begint.
Johan Derksen kraakt Leonie ter Braak: 'Ze doet het nóg slechter dan Beau en Humberto bij RTL Tonight'
11:42SBS6 komt met nieuw programma: The Moneymakers
11:16Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder