TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie ooit heeft meegedaan aan De Slechtste Chauffeur van Nederland moet inmiddels wel de koning of koningin op de weg zijn. Of niet? In aanloop naar het nieuwe seizoen ontvangt presentator John Williams acht duo’s die al eerder aan het programma hebben meegedaan omdat ze een gevaar in het verkeer waren.
Tijdens hun eerdere deelname hebben ze het een en ander geleerd. Het is alleen de vraag of ze het geleerde inmiddels ook in de praktijk weten te brengen. Williams test de verkeerskennis van de oud-deelnemers om te ontdekken hoe ze er nu voorstaan.
Het stel dat het slechtste presteert, kan het verlies met geen mogelijkheid verbloemen. Zij rijden een jaar in de zogenaamde Shame Wagon. Ook gaan ze in de herkansing in de nieuwe reeks, die volgende week begint.
'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze
10:37Pijnlijk! Cameraman keihard onderuit geschopt tijdens Oezbekistan – Colombia (video)