TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het was even afwachten in welke hoedanigheid Merel Pauw zich zou melden in de studio van De Slimste Mens. Als keurige actrice? Nee, het werd haar alter ego rapper Elmer met plaksnor.
Het kunstvak zit de Amsterdamse in de genen. Ze is de dochter van theatermaker en cabaretier George van Houts en - de in 2013 overleden - actrice en docent Leonoor Pauw. "Mijn moeder zei dat ik alles kon en mijn vader vond dingen die ik deed nooit goed genoeg, dus daar heb ik een soort zelfvertrouwen van gekregen en een drive om mezelf altijd te verbeteren", zegt Pauw in een interview in NH Nieuws.
Dat belooft wat voor deze aflevering. Ze kan wedijveren met haar vader om de titel van de slimste. Van Houts won de zomereditie van 2016 van de kennisquiz. Kan ze hem evenaren? Je ziet het vanaf 14 augustus in De Slimste Mens.
Videoland deelt trailer van het tweede seizoen van dramaserie Máxima
11:27Kopen Zonder Kijken vanaf deze datum terug op tv
10:05Winter Vol Liefde 2026: dit zijn de 8 deelnemers
10:00Peggy Vrijens en Johan Nijenhuis verklaren het succes van Woeste Grond: 'Het platteland heeft iets romantisch'
09:26Ewout Genemans deelt goed nieuws over zijn Bureau-serie