TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was even afwachten in welke hoedanigheid Merel Pauw zich zou melden in de studio van De Slimste Mens. Als keurige actrice? Nee, het werd haar alter ego rapper Elmer met plaksnor.
Het kunstvak zit de Amsterdamse in de genen. Ze is de dochter van theatermaker en cabaretier George van Houts en - de in 2013 overleden - actrice en docent Leonoor Pauw. "Mijn moeder zei dat ik alles kon en mijn vader vond dingen die ik deed nooit goed genoeg, dus daar heb ik een soort zelfvertrouwen van gekregen en een drive om mezelf altijd te verbeteren", zegt Pauw in een interview in NH Nieuws.
Dat belooft wat voor deze aflevering. Ze kan wedijveren met haar vader om de titel van de slimste. Van Houts won de zomereditie van 2016 van de kennisquiz. Kan ze hem evenaren? Je ziet het vanaf 14 augustus in De Slimste Mens.
Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven
08:26De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren