TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was even afwachten in welke hoedanigheid Merel Pauw zich zou melden in de studio van De Slimste Mens. Als keurige actrice? Nee, het werd haar alter ego rapper Elmer met plaksnor.
Het kunstvak zit de Amsterdamse in de genen. Ze is de dochter van theatermaker en cabaretier George van Houts en - de in 2013 overleden - actrice en docent Leonoor Pauw. "Mijn moeder zei dat ik alles kon en mijn vader vond dingen die ik deed nooit goed genoeg, dus daar heb ik een soort zelfvertrouwen van gekregen en een drive om mezelf altijd te verbeteren", zegt Pauw in een interview in NH Nieuws.
Dat belooft wat voor deze aflevering. Ze kan wedijveren met haar vader om de titel van de slimste. Van Houts won de zomereditie van 2016 van de kennisquiz. Kan ze hem evenaren? Je ziet het vanaf 14 augustus in De Slimste Mens.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1