TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bioloog Mátyás Bittenbinder doet qua kennis en enthousiasme niet onder voor Freek Vonk. Het wordt hoe dan ook een vrolijke aflevering van De Slimste Mens. waarin hij aantreedt. Op tv is hij al een bekend gezicht dankzij optredens in Het Klokhuis, RTL Nieuws en De Vooravond.
In de talkshow besprak Mátyás Bittenbinde wekelijks de opmerkelijkste dieren op aarde. Zulke verhalen doen het ook altijd goed in De Slimste Mens, maar presentator Philip Freriks is vast net zo nieuwsgierig naar Bittenbinders huidige onderzoek naar het effect van slangengif op het menselijk lichaam en zijn recent verschenen kinderboek Gif in het dierenrijk. Hiermee wil de toxicoloog jonge lezers enthousiast maken over de natuur. Drie keer raden wie het voorwoord schreef: Freek Vonk.
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis