TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bioloog Mátyás Bittenbinder doet qua kennis en enthousiasme niet onder voor Freek Vonk. Het wordt hoe dan ook een vrolijke aflevering van De Slimste Mens. waarin hij aantreedt. Op tv is hij al een bekend gezicht dankzij optredens in Het Klokhuis, RTL Nieuws en De Vooravond.
In de talkshow besprak Mátyás Bittenbinde wekelijks de opmerkelijkste dieren op aarde. Zulke verhalen doen het ook altijd goed in De Slimste Mens, maar presentator Philip Freriks is vast net zo nieuwsgierig naar Bittenbinders huidige onderzoek naar het effect van slangengif op het menselijk lichaam en zijn recent verschenen kinderboek Gif in het dierenrijk. Hiermee wil de toxicoloog jonge lezers enthousiast maken over de natuur. Drie keer raden wie het voorwoord schreef: Freek Vonk.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
RTL bevestigt een nieuw seizoen van Special Forces VIPS
13:10Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien