TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bioloog Mátyás Bittenbinder doet qua kennis en enthousiasme niet onder voor Freek Vonk. Het wordt hoe dan ook een vrolijke aflevering van De Slimste Mens. waarin hij aantreedt. Op tv is hij al een bekend gezicht dankzij optredens in Het Klokhuis, RTL Nieuws en De Vooravond.
In de talkshow besprak Mátyás Bittenbinde wekelijks de opmerkelijkste dieren op aarde. Zulke verhalen doen het ook altijd goed in De Slimste Mens, maar presentator Philip Freriks is vast net zo nieuwsgierig naar Bittenbinders huidige onderzoek naar het effect van slangengif op het menselijk lichaam en zijn recent verschenen kinderboek Gif in het dierenrijk. Hiermee wil de toxicoloog jonge lezers enthousiast maken over de natuur. Drie keer raden wie het voorwoord schreef: Freek Vonk.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam