TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bioloog Mátyás Bittenbinder doet qua kennis en enthousiasme niet onder voor Freek Vonk. Het wordt hoe dan ook een vrolijke aflevering van De Slimste Mens. waarin hij aantreedt. Op tv is hij al een bekend gezicht dankzij optredens in Het Klokhuis, RTL Nieuws en De Vooravond.
In de talkshow besprak Mátyás Bittenbinde wekelijks de opmerkelijkste dieren op aarde. Zulke verhalen doen het ook altijd goed in De Slimste Mens, maar presentator Philip Freriks is vast net zo nieuwsgierig naar Bittenbinders huidige onderzoek naar het effect van slangengif op het menselijk lichaam en zijn recent verschenen kinderboek Gif in het dierenrijk. Hiermee wil de toxicoloog jonge lezers enthousiast maken over de natuur. Drie keer raden wie het voorwoord schreef: Freek Vonk.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde