TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duco Bauwens laat zich ditmaal testen op feitenkennis in De Slimste Mens. De fitnessschoolhouder uit Nieuw-Vennep is een van de gezichten van Nederland in Beweging, het ochtendgymnastiekprogramma van Omroep Max dat elke werkdag te zien is.
Een voorzichtige trend in de kennisquiz is dat deelnemers Philip Freriks en Maarten van Rossem geregeld op een specialiteit uit hun vakgebied presenteren. Zo nam bioloog Mátyás Bittenbinder vorig seizoen elke aflevering een eng beest mee, en eerder deze reeks kwam patissier Hidde de Brabander met een koekje van eigen deeg op de proppen.
Vraag van de dag is daarom: heeft Duco ook een paar mooie oefeningen voor zijn twee gastheren in petto, of geven die de voorkeur aan het gebruikelijke stevige robbertje hersengymnastiek?
Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live
22:24Deze kandidaten zien we terug in de finaleweek van De Slimste Mens najaar 2026
16:01Nieuws van de Dag komt met extraatje voor kijkers na reguliere uitzending
15:10Van schaatsen tot kerstfilms: deze tv-programma's brengen je alvast in de winterstemming