TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duco Bauwens laat zich ditmaal testen op feitenkennis in De Slimste Mens. De fitnessschoolhouder uit Nieuw-Vennep is een van de gezichten van Nederland in Beweging, het ochtendgymnastiekprogramma van Omroep Max dat elke werkdag te zien is.
Een voorzichtige trend in de kennisquiz is dat deelnemers Philip Freriks en Maarten van Rossem geregeld op een specialiteit uit hun vakgebied presenteren. Zo nam bioloog Mátyás Bittenbinder vorig seizoen elke aflevering een eng beest mee, en eerder deze reeks kwam patissier Hidde de Brabander met een koekje van eigen deeg op de proppen.
Vraag van de dag is daarom: heeft Duco ook een paar mooie oefeningen voor zijn twee gastheren in petto, of geven die de voorkeur aan het gebruikelijke stevige robbertje hersengymnastiek?
Postcode Loterij In de Ring met Linda de Mol krijgt een tweede seizoen
11:23Peter Gillis vertelt over vermeende woninginbraak
11:04Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran