TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duco Bauwens laat zich ditmaal testen op feitenkennis in De Slimste Mens. De fitnessschoolhouder uit Nieuw-Vennep is een van de gezichten van Nederland in Beweging, het ochtendgymnastiekprogramma van Omroep Max dat elke werkdag te zien is.
Een voorzichtige trend in de kennisquiz is dat deelnemers Philip Freriks en Maarten van Rossem geregeld op een specialiteit uit hun vakgebied presenteren. Zo nam bioloog Mátyás Bittenbinder vorig seizoen elke aflevering een eng beest mee, en eerder deze reeks kwam patissier Hidde de Brabander met een koekje van eigen deeg op de proppen.
Vraag van de dag is daarom: heeft Duco ook een paar mooie oefeningen voor zijn twee gastheren in petto, of geven die de voorkeur aan het gebruikelijke stevige robbertje hersengymnastiek?
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los