TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Duco Bauwens laat zich ditmaal testen op feitenkennis in De Slimste Mens. De fitnessschoolhouder uit Nieuw-Vennep is een van de gezichten van Nederland in Beweging, het ochtendgymnastiekprogramma van Omroep Max dat elke werkdag te zien is.
Een voorzichtige trend in de kennisquiz is dat deelnemers Philip Freriks en Maarten van Rossem geregeld op een specialiteit uit hun vakgebied presenteren. Zo nam bioloog Mátyás Bittenbinder vorig seizoen elke aflevering een eng beest mee, en eerder deze reeks kwam patissier Hidde de Brabander met een koekje van eigen deeg op de proppen.
Vraag van de dag is daarom: heeft Duco ook een paar mooie oefeningen voor zijn twee gastheren in petto, of geven die de voorkeur aan het gebruikelijke stevige robbertje hersengymnastiek?
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025
15:00Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
14:48Met het Mes op Tafel sluit 2025 spetterend af met feestelijke oudejaarsspecial
14:45Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025