TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Duco Bauwens laat zich ditmaal testen op feitenkennis in De Slimste Mens. De fitnessschoolhouder uit Nieuw-Vennep is een van de gezichten van Nederland in Beweging, het ochtendgymnastiekprogramma van Omroep Max dat elke werkdag te zien is.
Een voorzichtige trend in de kennisquiz is dat deelnemers Philip Freriks en Maarten van Rossem geregeld op een specialiteit uit hun vakgebied presenteren. Zo nam bioloog Mátyás Bittenbinder vorig seizoen elke aflevering een eng beest mee, en eerder deze reeks kwam patissier Hidde de Brabander met een koekje van eigen deeg op de proppen.
Vraag van de dag is daarom: heeft Duco ook een paar mooie oefeningen voor zijn twee gastheren in petto, of geven die de voorkeur aan het gebruikelijke stevige robbertje hersengymnastiek?
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days