TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vragen worden moeilijker en de kandidaten fanatieker. Kortom, het is de finaleweek van De slimste mens. De nummer 5 in het klassement Randy Fokker keert als allereerste terug en neemt het op tegen Jan Rot en sportjournalist Wouter Bouwman.
Mocht Randy Fokker genoeg afleveringen doorstaan, komt ze sowieso publiekslieveling Jacob Derwig tegen. De acteur won maar liefst zes van zijn zeven afleveringen, net als oud-winnaars Roelof de Vries, Marieke van de Zilver en Art Rooijakkers en treedt daarom sowieso opnieuw aan in de finale van aanstaande vrijdag.
Hoewel deze prestatie al een applaus waard is, moest Derwig de topscore uit handen geven aan een andere kanshebber voor de winst. Volkskrant-columnist Frank Heinen sprokkelde in zijn tweede aflevering 663 seconden bij elkaar, het hoogste aantal in de geschiedenis van de quiz. Voor hem is een finale nog onzeker: hij is namelijk dinsdag alweer aan de beurt. Maar: er kan nog van alles gebeuren. Laat die finaleweek maar beginnen!
GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
07:38De TV van gisteren: Meer dan 1 miljoen kijkers zien razendsnelle huizenjacht in Kopen Zonder Kijken
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 maart 2026