TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vragen worden moeilijker en de kandidaten fanatieker. Kortom, het is de finaleweek van De slimste mens. De nummer 5 in het klassement Randy Fokker keert als allereerste terug en neemt het op tegen Jan Rot en sportjournalist Wouter Bouwman.
Mocht Randy Fokker genoeg afleveringen doorstaan, komt ze sowieso publiekslieveling Jacob Derwig tegen. De acteur won maar liefst zes van zijn zeven afleveringen, net als oud-winnaars Roelof de Vries, Marieke van de Zilver en Art Rooijakkers en treedt daarom sowieso opnieuw aan in de finale van aanstaande vrijdag.
Hoewel deze prestatie al een applaus waard is, moest Derwig de topscore uit handen geven aan een andere kanshebber voor de winst. Volkskrant-columnist Frank Heinen sprokkelde in zijn tweede aflevering 663 seconden bij elkaar, het hoogste aantal in de geschiedenis van de quiz. Voor hem is een finale nog onzeker: hij is namelijk dinsdag alweer aan de beurt. Maar: er kan nog van alles gebeuren. Laat die finaleweek maar beginnen!
RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel