TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Groningse Meindert Talma wordt aan het De Slimste Mens-gezelschap gevoegd.
Talma is van vele markten thuis: hij is muzikant, historicus en schrijver. Hij heeft wel getwijfeld over zijn deelname. In 1997 deed hij met een kameraad mee aan 2 voor 12. Presentatrice Astrid Joosten sprak over een 'historische uitzending': het woord werd door beide teams niet geraden.
Voor RTV-Noord bekende Talma: "Ik maakte destijds een paar flinke blunders en ik had geen zin in nieuwe fifteen minutes of shame." Talma's dochters wisten hun vader toch te overtuigen om het KRO-NCRV programma een kans te geven. Hij heeft zich nu goed kunnen voorbereiden met de De Slimste Mens-app en het programma heeft een voorselectie. Daar kwam hij goed door; hij moest alleen zijn topografische kennis nog wat bijspijkeren.
Deze aflevering van De Slimste Mens is op 17 augustus om 20:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'