TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Barbecuekoning Jord Althuizen durft alles aan als het hem om werk gaat, en ook tegen De Slimste Mens zegt hij geen nee. De grillmeester is de laatste reguliere speler: doorstaat hij deze aflevering, dan zit hij komende maandag in de finaleweek.
Aan zijn doorzettingsvermogen zal het niet liggen. Daar heeft Althuizen zijn succes grotendeels aan te danken. De chef, bekend van 24Kitchens BBQ street, bracht al twaalf kookboeken uit, runt twee restaurants en een succesvol barbecuewalhalla waarmee hij catering en workshops verzorgt.
En alsof dit niet genoeg is, organiseert hij eind januari ook de tweede editie van een barbecuewinterfestival in Rotterdam. Opvallend genoeg staat hij thuis zelden achter de grill, vertelde Althuizen aan het online horecaplatform Entree.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op vrijdag 19 januari.
De TV van gisteren: Kijkers zien verrassende wending in De Moeite Waard?!
20:40Radar (AVROTROS) voegt Dzifa Kusenuh toe aan presentatieteam
20:02Producent Flikken Rotterdam herkent zich niet in aantijgingen Huub Stapel
13:52Boer Zoekt Vrouw-Roel heeft alsnog de liefde gevonden... bij een bekende!
13:27Deze bekende gezichten doen mee aan de nieuwe spelshow De Volgers op SBS6