TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Barbecuekoning Jord Althuizen durft alles aan als het hem om werk gaat, en ook tegen De Slimste Mens zegt hij geen nee. De grillmeester is de laatste reguliere speler: doorstaat hij deze aflevering, dan zit hij komende maandag in de finaleweek.
Aan zijn doorzettingsvermogen zal het niet liggen. Daar heeft Althuizen zijn succes grotendeels aan te danken. De chef, bekend van 24Kitchens BBQ street, bracht al twaalf kookboeken uit, runt twee restaurants en een succesvol barbecuewalhalla waarmee hij catering en workshops verzorgt.
En alsof dit niet genoeg is, organiseert hij eind januari ook de tweede editie van een barbecuewinterfestival in Rotterdam. Opvallend genoeg staat hij thuis zelden achter de grill, vertelde Althuizen aan het online horecaplatform Entree.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op vrijdag 19 januari.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland