TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het zal een vreemde gewaarwording zijn voor de kijkers van De Slimste Mens: René Karst zit op de kandidatenstoel in het nieuwe seizoen. De zanger, bekend van de hit 'Atje voor de sfeer', overleed afgelopen november aan een hartstilstand. In overleg met zijn familie heeft KRO-NCRV besloten zijn deelname alsnog uit te zenden.
Presentator Herman van der Zandt en eenkoppig jurylid Paulien Cornelisse, die vorig seizoen veel enthousiaste reacties kregen op hun debuut, ontvangen René in de eerste aflevering, samen met influencer Roxanne Kwant en Maarten van Rossum.
Nee, niet oud-jurylid Maarten, die immers vaak zei nooit te willen meedoen aan de quiz. Maarten van Rossum is oud-diplomaat en toponderhandelaar, en duidt regelmatig het politieke nieuws bij Eva.
Lees ook: Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
De Slimste Mens is vanaf maandag 23 februari 2025 weer iedere werkdag rond 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'