TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het zal een vreemde gewaarwording zijn voor de kijkers van De Slimste Mens: René Karst zit op de kandidatenstoel in het nieuwe seizoen. De zanger, bekend van de hit 'Atje voor de sfeer', overleed afgelopen november aan een hartstilstand. In overleg met zijn familie heeft KRO-NCRV besloten zijn deelname alsnog uit te zenden.
Presentator Herman van der Zandt en eenkoppig jurylid Paulien Cornelisse, die vorig seizoen veel enthousiaste reacties kregen op hun debuut, ontvangen René in de eerste aflevering, samen met influencer Roxanne Kwant en Maarten van Rossum.
Nee, niet oud-jurylid Maarten, die immers vaak zei nooit te willen meedoen aan de quiz. Maarten van Rossum is oud-diplomaat en toponderhandelaar, en duidt regelmatig het politieke nieuws bij Eva.
Lees ook: Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
De Slimste Mens is vanaf maandag 23 februari 2025 weer iedere werkdag rond 21:30 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 1.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'