TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Winnen zat er niet in voor journalist Frank Heinen. Wél behaalde de uitdager van vandaag in december 2021 de hoogste dagscore ooit in de geschiedenis van het programma. Nog 663 seconden stonden er op de klok toen de finale aanbrak.
De score van Heinen is - op het moment van schrijven - nog steeds niet verbroken. Overigens is Herman van der Zandt, de nieuwe presentator van De Slimste Mens, tweede in het rijtje met beste dagscores. In juli 2024 wist hij 593 seconden over te houden.
Frank Heinen verloor uiteindelijk in de finale wel van Jacob Derwig. Een vraag over het burlen van herten deed hem de das om. “Natuurlijk heb ik mezelf na de finale volledig gestort op het onderwerp herten”, vertelde hij later aan Sportnieuws.nl. “Ik weet inmiddels alles van die beesten.”
Deze aflevering van De Slimste Mens is op vrijdag 24 januari 2025 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)