TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Cabaretier, acteur, televisieprogrammamaker en schrijver, Peter Heerschop is het allemaal. En dan startte hij zijn carrière ook nog als gymleraar; hij had immers de Academie voor Lichamelijke Opvoeding gedaan.
Daar leerde hij Joep van Deudekom en Viggo Waas kennen. Ze wilden iets lolligs doen voor het lustrumfeest van de academie. En zo werd, met als vierde man Eddie B. Wahr, cabaretgroep NUHR geboren, waarmee ze doordrongen tot de finale van Cameretten. Door het succes dat volgde was er voor de gymlessen geen tijd meer.
Heerschop werd - overigens net als de andere mannen - veel gevraagd voor radio en tv, toerde rond met zijn eigen voorstellingen en gooide hoge ogen met zijn radiocolumns De Week van Peter. Nu doet hij mee aan De Slimste Mens.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op dinsdag 9 januari 2024.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman