TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Cabaretier, acteur, televisieprogrammamaker en schrijver, Peter Heerschop is het allemaal. En dan startte hij zijn carrière ook nog als gymleraar; hij had immers de Academie voor Lichamelijke Opvoeding gedaan.
Daar leerde hij Joep van Deudekom en Viggo Waas kennen. Ze wilden iets lolligs doen voor het lustrumfeest van de academie. En zo werd, met als vierde man Eddie B. Wahr, cabaretgroep NUHR geboren, waarmee ze doordrongen tot de finale van Cameretten. Door het succes dat volgde was er voor de gymlessen geen tijd meer.
Heerschop werd - overigens net als de andere mannen - veel gevraagd voor radio en tv, toerde rond met zijn eigen voorstellingen en gooide hoge ogen met zijn radiocolumns De Week van Peter. Nu doet hij mee aan De Slimste Mens.
De Slimste Mens is sinds 18 december elke werkdag vanaf 20:35 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Deze aflevering volgt op dinsdag 9 januari 2024.
Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'
11:05Niels van der Laan peinst niet over stoppen met Sinterklaasjournaal: 'Ik ben vooral geschrokken'
10:27Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'