TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De kandidaten van dit huidige seizoen van De Slimste Mens worden nog niet echt met open armen ontvangen. Kijkers hebben het enkel en alleen over hun gebrek aan kennis. Zo konden ze gisteren hun oren en ogen niet geloven toen Quinty Misiedjan voor de derde werd uitgeroepen tot 'de slimste van de dag' terwijl ze geen idee had wie Pieter Omtzigt of Pieter van Vollenhoven was en dacht dat Mars de grootste planeet van het heelal was.
Lees ook: Kijkers over De Slimste Mens: 'Met afstand de slechtste aflevering'
De vraag is of Paula Udondek dit niveau kan opkrikken en daarmee Quinty en Guido Spek kan verslaan. Aan ervaring met quiz- en spelprogramma's in ieder geval geen gebrek. Ze presenteerde in het verleden onder meer Waku Waku, Get the Picture en Knoop in je Zakdoek. Verder kun je dit tv-icoon ook kennen van haar deelname aan het AVROTROS-programma Wie Is de Mol? en van Goede Tijden, Slechte Tijden. Paula had in zowel 1996 als 2020 een kleine rol in die soapserie.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4