TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het liefst schrijft Daniëlle Kliwon de hele dag over voetbal, maar de nieuwe De Slimste Mens-uitdager is van meer markten thuis. De jonge journalist studeerde Media & Cultuur én Nederlandse Taal & Communicatie. Hopelijk kan ze met haar kennis weerstand bieden aan haar concurrenten Femke van der Laan en Thomas van Groningen.
Het Nederlands is ook een dankbaar gespreksonderwerp van Philip Freriks. De presentator noemt Jan Rot die vorig seizoen zijn Nederlandse hertaling van het Rolling Stones-nummer Angie zong, een van zijn favoriete momenten uit de quiz. "Hij was dé man van de hertalingen en vertalingen. Zo fantastisch wat hij ervan maakte", zei hij onlangs in Op1.
Jurylid Maarten van Rossem had nog een leuke anekdote over een andere gast. "Stefano Keizers is de enige aan wie ik me twee keer heb voorgesteld." Bij zijn tweede optreden droeg de cabaretier namelijk een plaksnor.
Babette van Veen reageert op overlijden van ex-echtgenoot Bas Westerweel
15:28Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom