TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het liefst schrijft Daniëlle Kliwon de hele dag over voetbal, maar de nieuwe De Slimste Mens-uitdager is van meer markten thuis. De jonge journalist studeerde Media & Cultuur én Nederlandse Taal & Communicatie. Hopelijk kan ze met haar kennis weerstand bieden aan haar concurrenten Femke van der Laan en Thomas van Groningen.
Het Nederlands is ook een dankbaar gespreksonderwerp van Philip Freriks. De presentator noemt Jan Rot die vorig seizoen zijn Nederlandse hertaling van het Rolling Stones-nummer Angie zong, een van zijn favoriete momenten uit de quiz. "Hij was dé man van de hertalingen en vertalingen. Zo fantastisch wat hij ervan maakte", zei hij onlangs in Op1.
Jurylid Maarten van Rossem had nog een leuke anekdote over een andere gast. "Stefano Keizers is de enige aan wie ik me twee keer heb voorgesteld." Bij zijn tweede optreden droeg de cabaretier namelijk een plaksnor.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?