TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Komende zondag begint de VN-klimaatconferentie COP27 in de Egyptische badplaats Sharm-el-Sheikh. Tijdens de Klimaatweek van de NPO zet een speciale uitzending nog eens op een rijtje waarom deze conferenties worden gehouden, wat er aan de hand is met het klimaat en hoe ernstig het probleem nu eigenlijk is.
In De Staat van het Klimaat spreken Saïda Maggé en weerman Peter Kuipers Munneke met klimaatonderzoekers over de feiten en opinies rond klimaatverandering. Wat is er bereikt op eerdere klimaatconferenties en hoe raakt klimaatverandering de burger?
Reportages uit binnen- en buitenland - onder meer Italië en India - geven een indruk van de staat van het klimaat, en virtuele presentaties in de studio maken de gevolgen van klimaatverandering inzichtelijk.
Partnerbijdrage
De topserie Dag & Nacht krijgt een vierde seizoen!
13:43Eva Jinek sluit 2025 af met twee leuke specials
13:13Kijkers Een Huis Vol ergeren zich aan familie Bakhcha
13:02Is Bureau Groningen de volgende stop van Ewout Genemans?
12:54Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'